Velika nagrada Meksika F1 2019: TV programi na Sky i TV8 - Formula 1
1 Formula

Televizijski programi (uživo na Sky-u i prethodno snimljeni na TV8) Velika nagrada Meksika, osamnaesto kolo Svjetskog prvenstva F1 2019.

Il Velika nagrada Meksika a Mexico City - osamnaesta faza F1 svijet 2019 - biće emitovano to direct su Nebo и odgođeno su TV8 (ispod ćete pronaći TV vrijeme).

Lewis Hamilton u nedjelju bi mogao osvojiti šestu titulu svjetskog prvaka s preostale tri utrke, ali morat će postići 14 bodova više od svog saigrača. Valtteri Bottas, nije lak događaj. Britanski jahač prvo će morati pobijediti, nadamo se da će Finac završiti s postolja i dobiti bonus bod za najbrži krug u slučaju četvrtog mjesta za skandinavskog pomoćnika.

Zasluge: Mark Thompson / Getty Images

Zasluge: Charles Coates / Getty Images

Zasluge: Dan Istitene / Getty Images

F1 2019 - Velika nagrada Meksika: šta očekivati

Il krug di Mexico City ne izgleda baš prikladno za Mercedes zbog dvije duge ravne linije pogodne za Ferrari i dellnadmorske visine (preko 2.000 metara) koje se mogu nagraditi red bull... Međutim, treba reći da kiša Nedjeljni raspored mogao bi poremetiti trku.

Od 2015 (godine kada Velika nagrada Meksika nazad u kalendar Svijet F1) ko god pobijedi ovdje neće osvojiti titulu na kraju sezone, a u zadnjih trideset godina - samo osam izdanja - samo Alain Prost 1990. (posljednji trijumf Ferrari) uspio je pobijediti ovdje bez napuštanja prvog reda. Ispod ćete pronaći kalendar из Velika nagrada Meksika, onda TV vrijeme su Nebo e TV8 i naše predviđanje.

F1 2019 - Mexico City, kalendar i TV programi na Sky i TV8
U petak 25. oktobra 2019
Slobodno vježbanje 117: 00-18: 30 (Sky Sport F1 uživo)
Slobodno vježbanje 221: 00-22: 30 (Sky Sport F1 uživo)
U subotu 26. oktobra 2019
Slobodno vježbanje 317: 00-18: 00 (Sky Sport F1 uživo)
Kvalifikacija20: 00-21: 00 (uživo na Sky Sport F1, kašnjenje u 21:15 na TV8)
U nedelju, 27. oktobra 2019
Race20:10 (uživo na Sky Sport F1, odgođeno u 21:30 na TV8)
F1 – brojevi za Veliku nagradu Meksika
DUŽINA LANCA4.304 m
Kettlebell71
SNIMITE U TESTUDaniel Ricciardo (Red Bull RB14) - 1'14” 759 - 2018.
SNIMANJE NA STANICIValtteri Bottas (Mercedes F1 W09 EQ Power+) - 1'18” 741 - 2018.
Snimanje udaljenostiMax Verstappen (Red Bull RB13) – 1h 36'26” 552 – 2017.

F1 - Predviđanje za Veliku nagradu Meksika 2019

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton pobedio samo jednom Velika nagrada Meksika (2016., godina posljednjeg postolja i posljednjeg pola) i, po našem mišljenju, ovdje neće označiti svoje šesto mjesto. Svijet F1.

Neposredno nakon pet završetaka u prva tri u posljednjih šest utrka, on vodi jednu. Mercedes kome se ova pesma ne sviđa. U normalnim okolnostima ne bismo smatrali da je bolje, ali s kiša Da.

2 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

A Valtteri Bottas postolje je dovoljno da se i dalje "nadate" F1 svijet 2019 (čvrsto u rukama suigrača) i, po našem mišljenju, moći će ući u "prva tri" u Meksiko... Ovdje nikada nije pobijedio niti osvojio prvu liniju na tabeli, ali može se pohvaliti drugim i trećim mjestom.

Nakon što je osvojio Japan i četiri postolja u posljednjih pet Grand Prixa, želi (i može) nastaviti ovaj niz važnih rezultata. Dok pada kiša: ako ne, spremimo se za vidjeti Mercedes lošiji od Ferrarija.

3 ° Max Verstappen (Red Bull)

Max Verstappen svi se plaše: u posljednja dva broja Velika nagrada Meksika Holandski vozač je zapravo postigao dvije pobjede i dva prva mjesta na tabeli.

Mladi talenat red bull želi vratiti podijum koji mu nedostaje mjesec dana i ima sve potrebne akreditive za uspjeh.

Gledajte: Sebastian Vettel (Ferrari)

Prema kladionicama, Leclerc je favorit Velika nagrada Meksika ali po našem mišljenju Sebastian Vettel on će postići više: njemački vozač ima mnogo više iskustva (što je važno na ovoj stazi) i na stazi. kiša brže je.

Četvorostruki svjetski prvak je u odličnoj formi - dva postolja u posljednje tri trke - kao iu prethodnoj. Mexico City prošle godine smo zauzeli drugo mjesto, a prije dvije godine smo zauzeli pole position.

Sljedeća naredba: Mercedes

Nakon dvije pobjede i šeste Svijet F1 Graditelji u vašem džepu Mercedes već ima povjerenje da je osvojio i svjetsku titulu među pilotima, ostaje samo razumjeti s kim (nudimo vam: Hamilton).

Srebrne strijele ne pobjeđuju Meksiko i dvije godine nisu išli u prve redove mreže, ali su to mogli iskoristiti kiša dominiraju čak i na neprijateljskom putu.