VN Japana F1 2019: TV programi na Sky-u i TV8 - Formula 1
1 Formula

Televizijski programi (uživo na Sky-u i prethodno snimljeni na TV8) Velika nagrada Japana u Suzuki, sedamnaesto kolo Svjetskog prvenstva F1 2019. godine.

Il Velika nagrada Japana a Suzuka - sedamnaesta faza F1 svijet 2019 - biće emitovano to direct su Nebo i odloži za TV8 (ispod ćete pronaći TV vrijeme).

La Mercedes – nije izgubio na izlazećem suncu pet godina – već može da osvoji titulu konstruktora ovde (trebaće da postigne 14 poena više od Ferrari), ali morat ćete se boriti, kao s Cavallinom (koji ovdje nije pobijedio 15 godina), također sa Max Verstappen (jahač koji posebno voli ovu stazu).

Zasluge: Krediti: Fotografija Clive Mason / Getty Images

Zasluge: Zasluge: Fotografija Charles Coates / Getty Images

F1 2019 Velika nagrada Japana: šta očekivati

Il krug di Suzuka – sjedište Velika nagrada Japana – vozači mnogo vole ovu stazu: kompletnu stazu sa brzim krivinama i nekoliko važnih tačaka kočenja koji nagrađuju šampione. Samo od 1993. do danas Rubens Barrichello mogao je pobijediti, a da čak nije ni postao svjetski prvak.

Dobar početak je ovde veoma važan - od 2009. (kada se Suzuka vratila u kalendar F1 Svetskog prvenstva) pobednik je uvek počinjao iz prvog reda, ali kiša Mnoštvo događaja zakazanih za subotu moglo bi revolucionirati kvalifikacije. Ispod ćete pronaći kalendar из Velika nagrada Japana, onda TV vrijeme su Nebo e TV8 i naše predviđanje.

F1 2019 - Suzuka, kalendar i TV programi na Sky-u i TV8
U petak 11. oktobra 2019
Slobodno vježbanje 103: 00-04: 30 (Sky Sport F1 uživo)
Slobodno vježbanje 207: 00-08: 30 (Sky Sport F1 uživo)
U nedelju, 13. oktobra 2019
Kvalifikacija03: 00-04: 00 (Sky Sport F1 uživo)
Race07:10 (uživo na Sky Sport F1, odgođeno u 15:00 na TV8)
F1 - brojevi za Veliku nagradu Japana
DUŽINA LANCA5.807 m
Kettlebell53
SNIMITE U TESTULewis Hamilton (Mercedes F1 W08 EQ Power+) - 1'27” 319. - 2017.
SNIMANJE NA STANICIKimi Raikkonen (McLaren MP4-20) - 1'31” 540 - 2005.
Snimanje udaljenostiFernando Alonso (Renault R26) – 1h 23'53” 413 – 2006.

F1 - Predviđanje za Veliku nagradu Japana 2019

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton apsolutni favorit Velika nagrada Japana prema kladionicama, kao i prema našim podacima: pet pobjeda u "Izlazećem suncu" (četiri u posljednjih 5 godina), četiri pol pozicije i uvijek u prva dva reda od trka za Mercedes.

Petostruki svjetski prvak nije u formi sa četiri postolja u posljednjih pet utrka.

2 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nikad nije pobedio Suzuka ali je 2018. završio na drugom mjestu i tri puta je prešao ciljnu liniju među prvih pet u protekle četiri godine.

Nakon takvog ljeta, finski vozač popeo se na tri postolja u posljednje četiri trke i može računati na jednu. Mercedes koji jako voli japansku numeru.

3 ° Max Verstappen (Red Bull)

Pošto radi sa red bull (tri godine) Max Verstappen oduvek bio na podijumu Velika nagrada Japana i uvijek su ulazili u prva dva reda u kvalifikacijama.

Suzuka Po našem mišljenju, to će biti trka za otkup za holandskog vozača koji je samo jednom u septembru izašao na postolje i nastojao je da pobedi Leclerca na trećem mestu u trci. F1 svijet 2019.

Gledajte: Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel je u crnoj krizi (u septembru je, nakon pobjede u Singapuru, postigao vrlo malo) i prijeko mu trebaju rezultati kako ne bi izgubio nadu za treće mjesto na svjetskom prvenstvu.

Četiri godine nije bio uključen u prva tri. Velika nagrada Japana, čak Suzuka može se pohvaliti s četiri pobjede i četiri pole pozicije (sve stečene za volanom Red Bulla) plus sedam ukupnih postolja.

Sljedeća naredba: Mercedes

La Mercedes ima sve što vam je potrebno za osvajanje Konstruktori Svjetskog prvenstva F1 2019 već Suzuka.

Srebrne strijele - uspon Япония pet pobjeda, pet polova i oba automobila četiri puta na postolju u posljednjih pet godina - mogu, po našem mišljenju, ponoviti dvostruku pobjedu već ostvarenu (ako je na sreću) prije dvije sedmice u Rusiji.